Pretty Little Liars-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars-rpg


 
ИндексНещо за филмаПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
»  Да броим до 1000
 Водопада до полянката EmptyСъб Сеп 10, 2011 8:04 pm by Пупи

» Нашите приятели
 Водопада до полянката EmptyСъб Сеп 10, 2011 8:03 pm by Пупи

» Сватбата на Доун и Ерик хДД
 Водопада до полянката EmptyПет Сеп 09, 2011 7:18 pm by Хана Марин

» Създаване на Pretty Little Liars
 Водопада до полянката EmptyЧет Юни 23, 2011 3:15 pm by Емили

» Другарче за РП игра
 Водопада до полянката EmptyСъб Юни 18, 2011 9:52 am by Жаклин Шатон

» Създаване на вещица
 Водопада до полянката EmptyПет Юни 17, 2011 10:15 am by Гост

» Колко е годишен следващия?
 Водопада до полянката EmptyПет Юни 10, 2011 6:28 pm by Емили

» Броене назад от 10 000
 Водопада до полянката EmptyПет Юни 10, 2011 1:15 pm by Емили

» Аватара или Подписа
 Водопада до полянката EmptyПет Юни 10, 2011 1:06 pm by Емили

Top posters
Емили
 Водопада до полянката Vote_lcap Водопада до полянката Voting_bar Водопада до полянката Vote_lcap 
Пупи
 Водопада до полянката Vote_lcap Водопада до полянката Voting_bar Водопада до полянката Vote_lcap 
Хана Марин
 Водопада до полянката Vote_lcap Водопада до полянката Voting_bar Водопада до полянката Vote_lcap 
Спенсър
 Водопада до полянката Vote_lcap Водопада до полянката Voting_bar Водопада до полянката Vote_lcap 
Джорджия Макфлъф
 Водопада до полянката Vote_lcap Водопада до полянката Voting_bar Водопада до полянката Vote_lcap 
Алисън ДиЛорентис
 Водопада до полянката Vote_lcap Водопада до полянката Voting_bar Водопада до полянката Vote_lcap 
Кристин Роуз
 Водопада до полянката Vote_lcap Водопада до полянката Voting_bar Водопада до полянката Vote_lcap 
Ерика Спаркс
 Водопада до полянката Vote_lcap Водопада до полянката Voting_bar Водопада до полянката Vote_lcap 
Джейкъб
 Водопада до полянката Vote_lcap Водопада до полянката Voting_bar Водопада до полянката Vote_lcap 
Гуги
 Водопада до полянката Vote_lcap Водопада до полянката Voting_bar Водопада до полянката Vote_lcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 7:16 am

 

  Водопада до полянката

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

 Водопада до полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Водопада до полянката    Водопада до полянката EmptyНед Яну 23, 2011 5:59 pm

 Водопада до полянката 2894564Y
Върнете се в началото Go down
Пупи
Фея
Фея
Пупи


Брой мнения : 553
Join date : 25.01.2011
Местожителство : Варна

 Водопада до полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада до полянката    Водопада до полянката EmptyСря Яну 26, 2011 8:37 pm

Беше много горещо лято.Пътувахме в колата цял ден и когато най-накрая пристигнахме бях много изморена. Къщата беше малка, но уютна. Това беше новият ми дом.Огледах се наоколо. Нямаше никого. Нямаше други къщи. Бяхме напълно сами и точно това беше целта. Реших да се поразходя, докато мама разтовари багажа. Цялата къща беше заобиколена от гора. Не познавах района затова вървях само направо. Колкото по на вътре в гората навлизах толкова по мрачно ставаше.И тогава стигнах до един водопад.Точно посред нищото.И най-странното беше човека,който плуваше в водата.
Върнете се в началото Go down
http://teen-world.forumotion.be/
Хана Марин
Вампир
Вампир



Брой мнения : 288
Join date : 22.01.2011

 Водопада до полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада до полянката    Водопада до полянката EmptyЧет Яну 27, 2011 8:34 am

Реших да отида на най-хубавото място в гората.Водопада.Едно момиче стоеше и гледаше направо точно във вода реших да се запозная с нея.
-Здравей!-поздравих я
-Аз съм Хана приятно ми е.Ти как се казваш?-попитах я и и се усмихнах
Върнете се в началото Go down
https://pretty-little-liars.bulgarianforum.net
Пупи
Фея
Фея
Пупи


Брой мнения : 553
Join date : 25.01.2011
Местожителство : Варна

 Водопада до полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада до полянката    Водопада до полянката EmptyЧет Яну 27, 2011 8:49 am

Неочаквоно момичето излезе от водата. Беше много красива. Косата и се спускаше небрежно по раменете и от нея се стичаше вода. Тръгна към мен. Усмихна ми се и ми се представи. Казваше се Хана.
-Здравей.Аз съм Пупи.Тъкмо с мама се преместихме тук. Незнаех,че наоколо живеят хора.
Върнете се в началото Go down
http://teen-world.forumotion.be/
Хана Марин
Вампир
Вампир



Брой мнения : 288
Join date : 22.01.2011

 Водопада до полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада до полянката    Водопада до полянката EmptyЧет Яну 27, 2011 9:19 am

-Приятно ми е да се запознаем Пупи.Добре дошла-Момичето беше много мило
-Е Пупи от къде идваш?-попитах я и седнах на тревата.Щеше да е добре да се запозная с нови хора които не знаят нищо за мен,би било чудесно да мам нови приятели
Върнете се в началото Go down
https://pretty-little-liars.bulgarianforum.net
Пупи
Фея
Фея
Пупи


Брой мнения : 553
Join date : 25.01.2011
Местожителство : Варна

 Водопада до полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада до полянката    Водопада до полянката EmptyЧет Яну 27, 2011 3:17 pm

Хана седна на земята и ме попита от къде идвам.Реших да последвам нейният пример и седнах до нея.Изглеждаше толкова мила и добра, че не ми даваше сърце да я излъжа.Но нямах избор.Нямаше да ме разбере.
- Заедно с мама живеехме в града.Имахме малко апратаментче в центъра. - гледах си в краката, защото се чувствах гузна, че я лъжа - Майка ми работи като художничка.Точно за това се преместихме тук. Нуждаеше се от спокойствие и вдъхновение.А ти?Къде живееш?
Върнете се в началото Go down
http://teen-world.forumotion.be/
Хана Марин
Вампир
Вампир



Брой мнения : 288
Join date : 22.01.2011

 Водопада до полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада до полянката    Водопада до полянката EmptyПет Яну 28, 2011 8:07 am

Разказа ми всичко и ме попита аз от къде идвам
-Аз живея тук,тук съм се родила.Малко странно,но е факт.
-Разкажи ми нещо за себе си..-Щеше да е страхотно ако станем приятелки щяхме да правим много неща заедно
-Имаш ли братя или сестри?-попитах я за да я улесня
Върнете се в началото Go down
https://pretty-little-liars.bulgarianforum.net
Пупи
Фея
Фея
Пупи


Брой мнения : 553
Join date : 25.01.2011
Местожителство : Варна

 Водопада до полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада до полянката    Водопада до полянката EmptyПет Яну 28, 2011 8:42 am

Момичето ми каза, че живее тук.Звучешо малко странно, но реших да не разпитвам. Какво право имах като самата аз пазих тайни. Попита ме дали имам братя или сестри.
-Не.Само дете съм.Живея само с майка си. -
Огледах се наоколо.Слънцето залязваше.Доста се бях отдалечила от къщата, затова трябваше да тръгна веднага.-Хана май е време да тръгвам.Стъмнява се, а аз не познавам района добре.Какво ще кажеш да се видим пак утре?
Върнете се в началото Go down
http://teen-world.forumotion.be/
Хана Марин
Вампир
Вампир



Брой мнения : 288
Join date : 22.01.2011

 Водопада до полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада до полянката    Водопада до полянката EmptyПет Яну 28, 2011 9:19 am

Слънцето залязваше и Пупи трябваше д>? а се прибира.
-Добре Пупи,утре ще се чакаме пак тук-при тези думи тя се скри в тъмнината.Аз станах от мястото си и се запътих към дома
Върнете се в началото Go down
https://pretty-little-liars.bulgarianforum.net
Пупи
Фея
Фея
Пупи


Брой мнения : 553
Join date : 25.01.2011
Местожителство : Варна

 Водопада до полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада до полянката    Водопада до полянката EmptyПет Яну 28, 2011 3:39 pm

Треперих.Беше много студено.Трябваше да се прибера възможно най-бързо.Скоро трансформацията щеше да започне, а това не трябваше да се случва докато съм навън.Ако някой ме видеше?Щях да проваля всичко.Щеше да трябва да се местим отново.

Най-накрая видях къщата.Майка ми стоеше отвън.Трябваше да я предопредя,че наоколо живеят хора.Трябваше да и разкажа за Хана.Трябваше,но не го направих.Знаех,че ако и кажа ще трябва веднага да се приместим. Тя нямаше да допусне отново да се изложим на опасност и хората да разберат за нас.Не исках да продължим да бягаме.Беше ми омръзнало постоянно да се крием.Никога до сега не се бяхме задържали на едно място дълго време и затова никога съм нямала истинска приятелка. Сега това можеше да се промени. Хана изглеждаше добро момиче, а и не знаеше нищо за мен.Реших.За сега щях да пазя срещата си с това момиче в тайна.Утре отново щях да се видя с нея.
Върнете се в началото Go down
http://teen-world.forumotion.be/
Sponsored content





 Водопада до полянката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Водопада до полянката    Водопада до полянката Empty

Върнете се в началото Go down
 
Водопада до полянката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Полянката до реката
» Изоставено къща до водопада

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars-rpg  :: Гората-
Идете на: