Pretty Little Liars-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars-rpg


 
ИндексНещо за филмаПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
»  Да броим до 1000
Апартамента на Джи EmptyСъб Сеп 10, 2011 8:04 pm by Пупи

» Нашите приятели
Апартамента на Джи EmptyСъб Сеп 10, 2011 8:03 pm by Пупи

» Сватбата на Доун и Ерик хДД
Апартамента на Джи EmptyПет Сеп 09, 2011 7:18 pm by Хана Марин

» Създаване на Pretty Little Liars
Апартамента на Джи EmptyЧет Юни 23, 2011 3:15 pm by Емили

» Другарче за РП игра
Апартамента на Джи EmptyСъб Юни 18, 2011 9:52 am by Жаклин Шатон

» Създаване на вещица
Апартамента на Джи EmptyПет Юни 17, 2011 10:15 am by Гост

» Колко е годишен следващия?
Апартамента на Джи EmptyПет Юни 10, 2011 6:28 pm by Емили

» Броене назад от 10 000
Апартамента на Джи EmptyПет Юни 10, 2011 1:15 pm by Емили

» Аватара или Подписа
Апартамента на Джи EmptyПет Юни 10, 2011 1:06 pm by Емили

Top posters
Емили
Апартамента на Джи Vote_lcapАпартамента на Джи Voting_barАпартамента на Джи Vote_lcap 
Пупи
Апартамента на Джи Vote_lcapАпартамента на Джи Voting_barАпартамента на Джи Vote_lcap 
Хана Марин
Апартамента на Джи Vote_lcapАпартамента на Джи Voting_barАпартамента на Джи Vote_lcap 
Спенсър
Апартамента на Джи Vote_lcapАпартамента на Джи Voting_barАпартамента на Джи Vote_lcap 
Джорджия Макфлъф
Апартамента на Джи Vote_lcapАпартамента на Джи Voting_barАпартамента на Джи Vote_lcap 
Алисън ДиЛорентис
Апартамента на Джи Vote_lcapАпартамента на Джи Voting_barАпартамента на Джи Vote_lcap 
Кристин Роуз
Апартамента на Джи Vote_lcapАпартамента на Джи Voting_barАпартамента на Джи Vote_lcap 
Ерика Спаркс
Апартамента на Джи Vote_lcapАпартамента на Джи Voting_barАпартамента на Джи Vote_lcap 
Джейкъб
Апартамента на Джи Vote_lcapАпартамента на Джи Voting_barАпартамента на Джи Vote_lcap 
Гуги
Апартамента на Джи Vote_lcapАпартамента на Джи Voting_barАпартамента на Джи Vote_lcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 7:16 am

 

 Апартамента на Джи

Go down 
АвторСъобщение
Джорджия Макфлъф
Човек
Човек
Джорджия Макфлъф


Брой мнения : 78
Join date : 02.03.2011

Апартамента на Джи Empty
ПисанеЗаглавие: Апартамента на Джи   Апартамента на Джи EmptyСря Мар 02, 2011 6:43 pm

Той се намираше на 3-тия етаж....
Върнете се в началото Go down
Джорджия Макфлъф
Човек
Човек
Джорджия Макфлъф


Брой мнения : 78
Join date : 02.03.2011

Апартамента на Джи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Джи   Апартамента на Джи EmptyЧет Мар 03, 2011 3:28 pm

Безжизнено зяпах крачещата напред-назад, с бясна скорост, щиглява фигура на Чарли. Бърбореше нещо изключително бързо по телефона си. По-скоро крещеше, но това не ми помогна да разбера какво говори. Едниственото което прихващах бе "Да, да, не, идиот, да, тук е, ще я пребия, лъже, майка му, не, да, може би, ти сега какво?"
По някое време спираше спринта си и ме поглеждаше с отвартен поглед. Не му обръщах много внимание.
Преструвах се че гледам телевизора. Въртеше се някаква глупава сапунка за дебела, латиноамериканка, с къса прилепнала рокля и рошава черна коса. Караше се на някаква жена която бе също толкова напълнена със силикон колкото тя самата.
Чарли изпуфтя болезнено и затвори капачето на телефона.
-Благодари ми, г-жичке!-изсъска той
Вдигнах объркан поглед към него.
-Получи роля...-усмихна се той каточели на пук-Не тази на Рейчъл, а друга.
-Какво?!-скочих на крака-Не!Не!Аз н-не мога да пе...Имам токова работа с Дне...Ама ти луд ли си?..Няма да се спра...Хората ще ми се сме...Ще ме гледат вси...И без това се явявам на всякъде ще втръ...сна!
Мислите минаваха толкова бързо през главата ми че дори не можех да довърша изреченията си.
В Дневниците на вампира имах толкова работа. Репликите ми бяха много повече от тези на Пол!...На хората вече им бе писнало да изскачам от всякъде. Има ли филм в който не съм се появявала? Пък и не съм певица като тези момичета и момчета на каснига!
-Ролята ти се доближава до драма..Куин.
Ето тук се облещих.
-Онова бременно..нещо?-изпищях и започнах да правя същите обиколко като Чарли преди малко-Ама..ама аз не мога да пея!!Не помниш ли?
-За тази роля не ти е нужен много глас...-поясни съвсем спокойно и самодоволно Чарли-Ще изпееш най-много 2 песни сама.
Добре...Всичките ми карти свършиха. Какво ще правя? Главата ми изключи...Можех само да отида там и да гледам как всички ми се смеят.
Нямам избор! Хората ще ме намразят и ще казват:Ето, тази се помисли и за талантлива певица. Не стига че ще трябва да я търпим като аткриса, но и като певица!"
-Режисьора иска да те види...Той ми е приятел, както май вече поясних-продължаваше да говори мъжа с видимо задоволство-Още днес. Не може така без кастинг...Да те чуя!
Заковах се на мястото си. Да му пея ли?
-Пфф..-изпфках
-Ама не някоя от тези твои "емо" песни...Те са за хора които не могат да изкарат и един верен тон.
Ей сега вече ме запали. Болната ми тема.
-Те не са емо!-започнах да му се карам като клатех заплашително пръст сещу него-И не говори така за Джерад Уей!Той е моя герой!
Чарли забели очи и ми даде знак да започваме.
Намръщих се и свих ръце в юмруци.
-Ще те държа в изненада!-възроптях-Ще пея само и единствено на кастинга!
Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Джи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars-rpg  :: Града :: Квартал "Джеферсън"-
Идете на: