Pretty Little Liars-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars-rpg


 
ИндексНещо за филмаПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
»  Да броим до 1000
3D Киното на червъртия етаж EmptyСъб Сеп 10, 2011 8:04 pm by Пупи

» Нашите приятели
3D Киното на червъртия етаж EmptyСъб Сеп 10, 2011 8:03 pm by Пупи

» Сватбата на Доун и Ерик хДД
3D Киното на червъртия етаж EmptyПет Сеп 09, 2011 7:18 pm by Хана Марин

» Създаване на Pretty Little Liars
3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Юни 23, 2011 3:15 pm by Емили

» Другарче за РП игра
3D Киното на червъртия етаж EmptyСъб Юни 18, 2011 9:52 am by Жаклин Шатон

» Създаване на вещица
3D Киното на червъртия етаж EmptyПет Юни 17, 2011 10:15 am by Гост

» Колко е годишен следващия?
3D Киното на червъртия етаж EmptyПет Юни 10, 2011 6:28 pm by Емили

» Броене назад от 10 000
3D Киното на червъртия етаж EmptyПет Юни 10, 2011 1:15 pm by Емили

» Аватара или Подписа
3D Киното на червъртия етаж EmptyПет Юни 10, 2011 1:06 pm by Емили

Top posters
Емили
3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap3D Киното на червъртия етаж Voting_bar3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap 
Пупи
3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap3D Киното на червъртия етаж Voting_bar3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap 
Хана Марин
3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap3D Киното на червъртия етаж Voting_bar3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap 
Спенсър
3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap3D Киното на червъртия етаж Voting_bar3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap 
Джорджия Макфлъф
3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap3D Киното на червъртия етаж Voting_bar3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap 
Алисън ДиЛорентис
3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap3D Киното на червъртия етаж Voting_bar3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap 
Кристин Роуз
3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap3D Киното на червъртия етаж Voting_bar3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap 
Ерика Спаркс
3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap3D Киното на червъртия етаж Voting_bar3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap 
Джейкъб
3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap3D Киното на червъртия етаж Voting_bar3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap 
Гуги
3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap3D Киното на червъртия етаж Voting_bar3D Киното на червъртия етаж Vote_lcap 
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 7:16 am

 

 3D Киното на червъртия етаж

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Хана Марин
Вампир
Вампир



Брой мнения : 288
Join date : 22.01.2011

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyВто Яну 25, 2011 2:56 pm

3D Киното на червъртия етаж Cinema
Върнете се в началото Go down
https://pretty-little-liars.bulgarianforum.net
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 1:45 pm

Не ми се стоеше вкъщи затова реших да идя до мола. Видях тълпа хора да се редят пред 3D киното и реших, че има някой хубав филм. Приближих се и прочетх,че ще дават Алиса в страната на чудесата. Много бях слушала за този филм, затова си купих билет и се втурнах към зала номер 5. Намерих мястото си и седнах, още нямаше много хора, всички бяха отишли за пуканки и кола, от които аз се бях лишила. Към мен се приближи едно много красиво русо момиче. Носеше пуканки и седна до мен.
- За пръв път ли си на 3D кино? - попитах е аз.
Върнете се в началото Go down
Спенсър
Вещица
Вещица
Спенсър


Брой мнения : 152
Join date : 26.01.2011

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 1:54 pm

Беше ми скучно в парка затова отидох да гледам някой интересен филм. Когато пристигнах чух че всички говорят за Алиса в страната на чудесата , купих си билет и пуканки и влязох. Седнах до едно момиче с кестенява коса тя ме попита за пръв път ли съм в 3D кино .Учудих се че тя започна разговор с мен и отговорих:
-Да за пръв път идвам тук.Как се казаваш?
Попитах я и се надявах да ми отговори...
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 2:06 pm

- Аз съм Емили, обичам да ме нарит Ем, ами ти как се казваш?
Поптиха момичето за името му и се свалих якето. В залата беше доста горещо, а аз мразех топлината. Предпочитах на вън да са миносови температури, отколкото да е 40 градуса.
Върнете се в началото Go down
Спенсър
Вещица
Вещица
Спенсър


Брой мнения : 152
Join date : 26.01.2011

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 3:46 pm

-Аз съм Спенсър , на галено ми викат Спенс.
Представих се и си взех от пуканките.
-Ти откъде си, Ем?
Попитах я и се съблякох.

Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 3:54 pm

- Чесно казано и аз не знам точно от къде съм. Вече съм живяла на толкова много места..
- Ами ти от къде си?
Взех си от нейните пуканки, като си помислих,че тя няма да има против. И се оказах права тя даже придърпа пуканките към мен.
Върнете се в началото Go down
Спенсър
Вещица
Вещица
Спенсър


Брой мнения : 152
Join date : 26.01.2011

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 4:03 pm

-Аз съм родена в Испания , но с течение на времето се преместих във Форкс.
Попитах я :
-Емили на колко години си?
Надявах се да е колкото мен или по-голяма.
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 4:07 pm

- Ъм.. една ли искаш да знаеш истинските ми години. Изглеждам на 18 и мисля,че това е достатъчно да знаеш.
- Ами ти на колко си?
Започнаха рекламите преди филма.
Върнете се в началото Go down
Спенсър
Вещица
Вещица
Спенсър


Брой мнения : 152
Join date : 26.01.2011

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 4:16 pm

Изглеждаше доста странна. Докато бяха рекламите преди филма си поговорихме
-Разбирасе че искам да знам истинските ти години. Емили държиш се странно.
Тя ме попита колко съм голяма
-Аз също съм на 18.
Исках да науча повече за нея (наистина беше доста потайна)
-Аам преди да започне филма , би ли ми разказала нещо за теб?
Погледнах към нея в очакване да ми разкаже...
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 4:24 pm

- Истинските ми години са 167 и аз съм вампир. Изглеждам на 18 от век и половина. Харесвам едно момче, което ме мисли за лигаво и кампризно хлапе.
-Сега е твой ред, разкажи ми нещо за себе си.
Върнете се в началото Go down
Спенсър
Вещица
Вещица
Спенсър


Брой мнения : 152
Join date : 26.01.2011

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 4:29 pm

Боже мой тя е вампир!? Тя искаше да и разкажа нещо за себеси ...
-Ами аз съм вещица...попринцип не съм каквато изглеждам (мила и скромна)моите "приятели" ме познават като лошото момиче.
Е разказах и и ще се надявам да пази тайната ми.
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 4:33 pm

- Иска ми се и аз да упозная лошата ти страна.
Това май прозвуча като намек за приятелство,но не знам тя как го прие.
- От колко време си вещица.. доколкото знам вещиците стават такива на определени години. При теб кога се проявиха способностите??
Върнете се в началото Go down
Спенсър
Вещица
Вещица
Спенсър


Брой мнения : 152
Join date : 26.01.2011

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 4:39 pm

-Бабами ми каза че съм вещица когато бях на 10 не съм сигурна кога точно се проявиха способностите.
Тя сигурно иска да сме приятелки , но ме е малко страх все пак тя е вампир...
-Наистина ли искаш да упознаеш лошата ми страна, защото мило и добро момиче като теб дали ще иска да попада в заплетени интриги и бъде унижена?
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 4:45 pm

- Хаха мила и добра?! Ти сигурно си цвете пред мен. Та аз съм убийца, има ли нещо по лошо от това?
За втори път днес задавам този въпрос. Първо го зададох на Стефан, а сега и на Спенс. Замислих се дали може би греша като убивам за удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Спенсър
Вещица
Вещица
Спенсър


Брой мнения : 152
Join date : 26.01.2011

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 4:56 pm

-Ти убиваш за да се нахраниш, а не защото трябва да отмъстиш.Или греша?! А натопявам хората защото се чувствам по-добре когато злепоставя някого.
Мисля че тя ще схване посланието ми дали да се насочи към добрите вампири или да продължи с кървавите истории
-Ам замислих се нали попринцип вампирите имат дарби, чудех се каква е твоята?
Взех от пуканките си и се приготвих да чуя нещо потресаващо.
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 5:02 pm

- Моята дарбе е, че мога да предвиждам бъдещето чрез рисунки. Понякога е доста забавно. Когато ходя на училище си предсказвам отговорите на тестовете, но винаги гледам да не съм безгрешна. Защото, когато в клас ме вдигнат мълча като пукел.
Засмях се .. Спенс ме гледаше и едната и вежда леко се подигна, а аз си взех още пуканки.
Върнете се в началото Go down
Спенсър
Вещица
Вещица
Спенсър


Брой мнения : 152
Join date : 26.01.2011

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 5:09 pm

Леле наистина ли ?! Тя може да предвижда бъдещето... Ох успокоих се аз си мислех, че ще е нещо наистина страшно.
-Наистина ли? Можеш ли да предскажеш дали ние двете с теб ще бъдем добри приятелки???
Гледах учудено и си хапвах пуканки. Беше доста странно уж бяхме отишли на кино а пък ние двете не спираме да си бъбрим.
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 5:12 pm

Филма започна, но не ми пукаше можех да си го сваля от интернет. Мога да го нарисувам.. имаш ли някаква хартиика и химикал или молив??
Аз отворих чантата си и тя направи същото. Намерих само едно моливче, но нямах хартия. Надявах се Спенсър да имаше.
Върнете се в началото Go down
Спенсър
Вещица
Вещица
Спенсър


Брой мнения : 152
Join date : 26.01.2011

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 5:15 pm

-Нося тедратката си по математика. Тя върши ли работа?
Надявах се да свърши работа, защото много исках да видя как рисува Емили.
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 5:22 pm

- Ами да ще свърши работа.
Взеха тетрадката и откъснах един лист. Затворих очи и просто чаках. Тогава пред мен се извиси една глетка аз и Спенс хванати за ръце тичаме по трева. Тя с русите си къдри и страхотната си усмихва ме прегръща. Толкова сме щастливи. След миг всичко свърши като изгасена лампа. Отворих очи и погледнах към рисунката. Рисувах толкова хубаво е не, че се хвалех, но рисунката беше наистина добра. Бях нарисувала точно това, което бях видяла. Аз и Спенс прегърнати на една полянка.
- Е какво мислиш?- попитах аз
Върнете се в началото Go down
Спенсър
Вещица
Вещица
Спенсър


Брой мнения : 152
Join date : 26.01.2011

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 5:34 pm

Картината наистина беше невероятна. Почувствах, че никога не съм навредила на никой. Емили отвори очите ми.
-Прекрасна рисунка и наистина съм щастлива, че ти ще бъдеш моя приятелка.
Отместих пуканките и я прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 5:41 pm

Усмивката грейна на лицето ми.
- Е сега не мислиш ли, че ще е най-добре да погледаме филма и да спред да говорим, защото май хората започват да стават недоволни.
Погледнах към жената, която беше седнала да долния ред под нас. Тя ни гледаше строго, сякаш сме някакви откачалки. Е наистина може би бяхме. Едното момиче все пак рисуваше без дори да погледне към листа. Двете се отпуснахме и започнахме да гледаме филма. Наистина беше интересен, макар,че го хванахме от посредата. Когато свърши Спенс стана от стола си.
- Сега къде отиваш?- попитах аз.
Върнете се в началото Go down
Спенсър
Вещица
Вещица
Спенсър


Брой мнения : 152
Join date : 26.01.2011

3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж EmptyЧет Яну 27, 2011 5:45 pm

Мислеха ни за откачалки, но на нас не ни пукаше. Станах от стола си и Ем ме попита къде отивам
-Мисля да си вървя вече. Стана късно.
Утре ще се видим пак. Довиждане Емили.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





3D Киното на червъртия етаж Empty
ПисанеЗаглавие: Re: 3D Киното на червъртия етаж   3D Киното на червъртия етаж Empty

Върнете се в началото Go down
 
3D Киното на червъртия етаж
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars-rpg  :: Града-
Идете на: