Pretty Little Liars-rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pretty Little Liars-rpg


 
ИндексНещо за филмаПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
»  Да броим до 1000
Заведението до плажа EmptyСъб Сеп 10, 2011 8:04 pm by Пупи

» Нашите приятели
Заведението до плажа EmptyСъб Сеп 10, 2011 8:03 pm by Пупи

» Сватбата на Доун и Ерик хДД
Заведението до плажа EmptyПет Сеп 09, 2011 7:18 pm by Хана Марин

» Създаване на Pretty Little Liars
Заведението до плажа EmptyЧет Юни 23, 2011 3:15 pm by Емили

» Другарче за РП игра
Заведението до плажа EmptyСъб Юни 18, 2011 9:52 am by Жаклин Шатон

» Създаване на вещица
Заведението до плажа EmptyПет Юни 17, 2011 10:15 am by Гост

» Колко е годишен следващия?
Заведението до плажа EmptyПет Юни 10, 2011 6:28 pm by Емили

» Броене назад от 10 000
Заведението до плажа EmptyПет Юни 10, 2011 1:15 pm by Емили

» Аватара или Подписа
Заведението до плажа EmptyПет Юни 10, 2011 1:06 pm by Емили

Top posters
Емили
Заведението до плажа Vote_lcapЗаведението до плажа Voting_barЗаведението до плажа Vote_lcap 
Пупи
Заведението до плажа Vote_lcapЗаведението до плажа Voting_barЗаведението до плажа Vote_lcap 
Хана Марин
Заведението до плажа Vote_lcapЗаведението до плажа Voting_barЗаведението до плажа Vote_lcap 
Спенсър
Заведението до плажа Vote_lcapЗаведението до плажа Voting_barЗаведението до плажа Vote_lcap 
Джорджия Макфлъф
Заведението до плажа Vote_lcapЗаведението до плажа Voting_barЗаведението до плажа Vote_lcap 
Алисън ДиЛорентис
Заведението до плажа Vote_lcapЗаведението до плажа Voting_barЗаведението до плажа Vote_lcap 
Кристин Роуз
Заведението до плажа Vote_lcapЗаведението до плажа Voting_barЗаведението до плажа Vote_lcap 
Ерика Спаркс
Заведението до плажа Vote_lcapЗаведението до плажа Voting_barЗаведението до плажа Vote_lcap 
Джейкъб
Заведението до плажа Vote_lcapЗаведението до плажа Voting_barЗаведението до плажа Vote_lcap 
Гуги
Заведението до плажа Vote_lcapЗаведението до плажа Voting_barЗаведението до плажа Vote_lcap 
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 23, на Вто Юни 02, 2020 7:16 am

 

 Заведението до плажа

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Пупи
Фея
Фея
Пупи


Брой мнения : 553
Join date : 25.01.2011
Местожителство : Варна

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyПет Яну 28, 2011 10:48 am

Заведението до плажа 196_1
Върнете се в началото Go down
http://teen-world.forumotion.be/
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyСъб Яну 29, 2011 4:24 pm

След извесно време стоене на плажа отидох до заведението. Поръчах си една студена кока-кола и седна на единствената свободна маса. Видях, че едно момче се оглежда за свободна маса. Аз му махнах да дойде при мен и той дойде. Седна на стола срещу мен. Тялото му беше обгоряло от слънцето.
- Аз съм Емили, приятно ми е.
Казах на момчето и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 5
Join date : 29.01.2011

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyСъб Яну 29, 2011 4:54 pm

Днес бях в добро настроение още от сутринта и реших да да се поразходя. Да срещна някой човек и да закуся.Кой знаеше - можех да срещна и близнаци.
Облякох се набързо и излезнах. Реших да посетя плажа. Постоях малко там докато една красавица мина около мен и... аз я последвах. Когато бях готов се избърсах и си отидох. Тръгнах към заведението.
Там едно друго момиче ме повика при нея на масата. Беше красавица и отдалече изглеждаше, че е като мен - вампир. Реших, че нямам какво друго по-хубаво да правя през деня и седнах при нея.
Представи се и дойде моят ред.
- Аз съм Деймън. Деймън Салваторе. - направих малка пауза. - Какво води красавица като вас тук?
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyСъб Яну 29, 2011 7:25 pm

- Салваторе?! Ти си братът на Стефан?
Възкликнах аз. Стефан ми беше казал,че има брат,но не бях очаквала да го срещна тук на плажа. Стефан ми беше казал, че брат му не живее тук. Останах с отворена уста, докато той ме гледаше объркано. Сигурно и аз грешех, можеше да има съвпадение във фамилиите.
- Познаваш ли Стефан?
Реших да попитам накрая аз.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 5
Join date : 29.01.2011

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyСъб Яну 29, 2011 7:34 pm

Стефан? Стефан беше тук?! Денят ми започваше да се съсипва. Имаше си цял свят на разположение. Защо точно тук трябваше да дойде?!
Опитах се да докарам усмивка.
- Да! Стефан е по-малкото ми братче!
Сарказмът ми подаваше много реплики, но реших да престана преди изобщо да съм започнал. Не го бях виждал от... 650 години предполагам. И все пак се очакваше да се срещнем... но не предполагах, че ще е толкова скоро.
Поех си дълбока глътка въздух и реших да попитам:
- От кога познаваш Стефан?
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyСъб Яну 29, 2011 8:11 pm

-От няколко дни. Запознахме се в една пещера. Той май не си пада много по оживените места..
Загледах се в Деймън и намерих много прилики със Стефан. Деймън беше съвсем малко по-нисък, но съвсем не му отстъпваше по красота. Бях изумена колко красив е Стефан, но Деймън още повече ме втрещи.
- Ти отколко време си в града?
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 5
Join date : 29.01.2011

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyСъб Яну 29, 2011 10:12 pm

- Ден и половина... - "достатъчно да разбера, че Стефан е тук и да си опаковам куфарите" добавих подсъзнателно й се ухилих на момичето. Не исках да изглеждам груб, защото тя бе красива, изглеждаше умна и... приятелка на Стефан. Изкашлях се леко при последната си мисъл и извиках сервитьорката.
Обърнах се леко с гръб към момичето й внуших на сервитьорката "Донеси ми бутилка водка. Платил съм предварително!". Беше ми много забавно когато хипнотизирах хората. Беше жестоко да отнемам волята й, но какво пък толкова. Беше топло и слънчево, и дано шевът й да е разбран човек.
- Не разбрах името ти. - отвърнах, обръщайки се напред към момичето. - Ще ми го кажеш ли или да отгатвам?
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyНед Яну 30, 2011 2:02 pm

- Извинявай, казвам се Емили...
Забелязах как Деймън внуши на сервитьорката, че вече си е платил и се засмях.
- Определено не си като Стефан, на него май му е в повече морала, докато ти си точно като мен.
Когато срещнах Стефан за пръв път той започна да ми говори, колко не било хубаво да убиваме невинни жертви.
- Колко време мислиш да останеш тук?
Попитах аз Деймън, като се надявах да остане за дълго, за да можем да се опознаем.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Вампир
Вампир
Деймън Салваторе


Брой мнения : 5
Join date : 29.01.2011

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyНед Яну 30, 2011 3:58 pm

Подсмихнах се като даде преценката си за Стефан. Изглежда не се бе променил. Изобщо! Сигурно още убиваше зайци. Какво толкова им харесваше?!
- Още не съм решил. Една седмица, месец... не знам. - отговорих на въпроса й колко ще остана. Наистина не знаех. Попринцип не се задържах много на едно място, но ето, че можеше това да се случи. Градът не беше лош. Слънце, пясък и море...
- Ти от колко време си тук? - може би е живяла на това място от много време. Аз предпочитах да разнообразявам. Днес съм тук, утре ме няма.
Каза, че била точно като мен. Ето на това му се казва вампир в пълният смисъл на думата! Поне това беше моето определение. Все пак ние сме чудовища - неспособни да чувстваме. Защо трябваше да се правим на хора когато е напълно ясно, че не сме такива.
Усмихнах й се, защото не ми изглеждаше като човек, който се преструва.
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyНед Яну 30, 2011 4:22 pm

- Тук съм от почти година. Ще се радвам и ти да останеш за дълго тук, защото почти си нямам приятели.
Поръчката му дойде и аз още веднъж се засмях, когато видях объркана физиономия на серитьорката.
Телефонът ми знънна- беше Хана. Тя поиска веднага да се видим.
- Съжалявам, но някой друг път ще се видим. Чао- тръгнах към къщата на Хана.
Върнете се в началото Go down
Дулсе Мария
Човек
Човек
Дулсе Мария


Брой мнения : 13
Join date : 26.01.2011
Местожителство : Лос Анджелис

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyСря Мар 30, 2011 12:11 pm

Видях,че беше Емили и седнахме да си говорим.
-Какво те води на сам?-попитах я и изведнъш се разтреперих незнайно защо.Тя не каза нищо и ме загледа как треперя.Повиха ме тръпка.Не знам защо.Заради Емили?Един глас вътре в мен ми казваше да си тръгна,но някак си аз не го исках.Исках да знам какво става,защо нещо в нея изглежда странно.Дали беше защото е вампир,защото ме е страх,и аз не знаех.След това я погледнах и пак казах:
-Емили как върви при теб?
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyСря Мар 30, 2011 12:22 pm

Дулсе дойде при мен и седна на моята маса.
- Ох недей да ми говориш, защото вески момент ще се разпадна. Защо вие хората сет толкова клехки.. и се разболявате?
Сякаш си задавах сама въпроса.
- Та ъм зле съм, ти как си?
Върнете се в началото Go down
Дулсе Мария
Човек
Човек
Дулсе Мария


Брой мнения : 13
Join date : 26.01.2011
Местожителство : Лос Анджелис

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyСря Мар 30, 2011 12:31 pm

Емили ме попита по някакъв странен начин.
-Аз се чувствам наистина добре.Искаш ли да викна сервитьорката,за да си поръчаш нещо.Аз ще черпя.Днес съм нещо много щазстлива.
Усещах,че нещо я мъчи,но се страхувах да попитам и задавах тъпи въпроси.Помислих си,че я е страх,но просто не бях сигурна.Успокоих се и чаках да ми отговори.
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyСря Мар 30, 2011 12:42 pm

- Поне някои наистина е щастлив. Да извикай я.
Сулсе извика и поръча за себе си кола.
- Аз искан нещо силно.. искам текила.
Сервитьорката ме изглуда странно, а аз просто отместих поглед от нийния и тя си тръгна.
- Защо си толкова щастлива? Да не би да си спечелила от лотарията?
Върнете се в началото Go down
Дулсе Мария
Човек
Човек
Дулсе Мария


Брой мнения : 13
Join date : 26.01.2011
Местожителство : Лос Анджелис

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyСря Мар 30, 2011 4:45 pm

-Ами честно не съм макар,че ми иска-Засмях се някак доволно.
-А ти защо си толкова тъжна?-След като я попитах тя погледна на долу и сякаш щеше да ми каже,но дойде сервитьорката и ни донесе напитките.След това не задавах въпроса отново,но много исках да разбера.Нещо я мъчеше.
-Аз съм толкова щастлива,защото днес ми се случват хубави нещо,като във филмите,но не тези на ужисите с вампири и вещици.-Засмях се,но осетих,че на нея не и забавно.-Ти от колко време живееш тук?
Върнете се в началото Go down
Емили
Вампир
Вампир
Емили


Брой мнения : 769
Join date : 22.01.2011
Age : 26
Местожителство : Мистик Фолс

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyЧет Мар 31, 2011 12:58 pm

- От както се помня.
В този момент телефона ми звънна. Беше Ерика, чакаше ме в болницата.
- Аз трябва да тръгвам. Една приятелка ме чака в болницата, чао.
Станах и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Сара Бейкър

Сара Бейкър


Брой мнения : 12
Join date : 14.05.2011
Age : 31

Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа EmptyСъб Май 14, 2011 2:48 pm

След дълго лутане,отидох на плажа и се огледах..бях с дънки,блузка с къс ръкав,маратонки и една чанта,която я бях преметнала през рамо..отидох до заведението и погледнах към продавача
-Един ягодов шейк,моля..
Казах аз и подадох парите,след 3 минутки продавача ми даде голяма пластмасова чаша,пълна с ягодов шейк и сламка..Аз го взех и продължих да се разхождам по плажа..от време на време отпивах от шейка...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Заведението до плажа Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Заведението до плажа   Заведението до плажа Empty

Върнете се в началото Go down
 
Заведението до плажа
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Брега на плажа
» Къщата на плажа.
» Лодките на плажа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Pretty Little Liars-rpg  :: Плажа-
Идете на: